Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Oferta O mnie Kontakt LINKI
STRONA GŁÓWNA

www.twoja-energia.pl Świadectwo energetyczne, audyty, kolektory słoneczne,

    Wykonujemy usługi budowlane:

  • kosztorysowanie
  • nadzory budowlane
  • wycena nieruchomości
  • zarządzanie nieruchomościami
  • opinie techniczne
  Prowadzimy działalność w zakresie kosztorysowania od 1970r.

Wykonujemy :

Obmiary - na podstawie dokumentacji technicznych.

Przedmiary - dla inwestorów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kosztorysy inwestorskie - Jeden z ważniejszych dokumentów w procesie inwestycyjnym. Jego rola to precyzyjne określenie kosztów inwestycji z uwzględnieniem szczegółów technicznych. W wersji bez podanych cen może służyć jako podstawa do negocjacji z potencjalnymi wykonawcami. Jednocześnie określa budżet budowy i specyfikuje wartość prac w poszczególnych branżach lub etapach.

Kosztorysy ofertowe – dla potrzeb firm startujących w przetargach na podstawie przedmiarów.

Kosztorysy powykonawcze – na bazie dostarczonych obmiarów i cen materiałów zastosowanych w trakcie realizacji inwestycji.

Posiadamy duże doświadczenie w opracowaniu kosztorysów i przedmiarów poparte praktyką w firmach wykonawczych.

Kierownik budowy

Inspektor nadzoru

Posiadamy wymagane prawem uprawnienia i kwalifikacje do kierowania i nadzoru nad robotami budowlanymi, oraz odpowiednie doświadczenie. Podejmiemy się sprawowania funkcji kierownika budowy na terenie województwa mazowieckiego. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzgodnienia warunków współpracy.

Wycena nieruchomości

Zajmujemy się szacowaniem wartości nieruchomości budowlanych, specjalizujemy się w wycenie nieruchomości komercyjnych dla potrzeb sprawozdań finansowych i celów skarbowo-podatkowych. Odbiorcami naszych wycen są przede wszystkim banki, przedsiębiorstwa, instytucje finansowe, jednostki samorządu terytorialnego, urzędy skarbowe jak również osoby fizyczne i prawne.

Opinie techniczne

Sporządzamy opinie techniczne potrzebne: * podczas okresowych przeglądów budynku * dla potrzeb bankowych lub sądowych * do sporządzenia wyceny nieruchomości * do wykonania rozbudowy, nadbudowy lub remontu budynku

e-mail z zapytaniem


A P A N - usługi budowlane Tadeusz Apanosowicz Katłu-bej
05-430 Celestynów, ul. Inżynierska 6
tel. 605 278 942

© 2008 Bryzek